تصویر روز
تصویر روزاَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ


     1393/12/06    سعید جلیلی در دانشگاه علامه طباطبایی:
خبرگزاری تسنیم: نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی معتقد است که اجازه مذاکره از طرف رهبری برای نشان دادن بی‌منطقی آمریکا است.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با حضور در مراسم افتتاحیه اردوی راهیان نور دانشگاه علامه طباطبایی با عنوان «جنگی که بود، جنگی که هست» ، با اشاره به حماسه‌های صورت گرفته در 8 سال جنگ تحمیلی گفت: اگر ما بتوانیم آن فرهنگ و تفکری که آن حماسه‌ها را در 8 سال جنگ تحمیلی خلق کرد بشناسیم می‌توانیم امتداد آن فضا را نیز درک کنیم.
جلیلی افزود: در جهانی که نگاهش به هستی یک تعریف خاص است تفکری پیدا می‌شود که تعاریف جدیدی را برای مفاهیم به وجود می‌آورد و حیاتی نو به این مفاهیم می‌دهد.
ادامه درwww.tasnimnews.com/H 


     1393/12/06    پژوهش یک موسسه صهیونیستی؛
www.ammarname.ir/nod 
یک موسسه تحقیقاتی صهیونیستی مدعی شده است که ایران در مرز سوریه پست های فرماندهی ایجاد کرده که این پست‌ها فرماندهی 130 هزار رزمنده بسیجی آموزش دیده ایرانی را که منتظر ورود به سوریه هستند، هدایت خواهند کرد.


     1393/12/06    


     1393/12/05    


     1393/12/05    

  1  2  3   ...     5لیست
لوگوی دوستان
بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای پایگاه مقاومت بسیج عاشقان ولایت عالیشهر | افسر سایبر محفوظ است.